Wybierz najlepszych – postaw na części do CLAASa

Sezon na żniwa trwa już w najlepsze, ale czy Twój CLAAS na pewno ma wszystkie części w pełni sprawne i przygotowane do ciężkiej pracy na polu? 

Maszyny rolnicze CLAAS to gwarancja udanych żniw, ale zanim to nastąpi, warto zaopatrzyć się w zapasowe części do CLAASów, gdyż nie ma przecież nic gorszego niż awaria sprzętu podczas pracy na polu. Produkty grupy CLAAS stanowią światową czołówkę, lecz nawet najlepsi wymagają odpowiedniej konserwacji, przeglądów i wymiany zużytych części. Zadbaj o swoją maszynę i dokonaj przeglądu oraz wymiany niesprawnych części do Twojego CLAASa.

Produkty grupy CLAAS

CLAAS to producent kombajnów zbożowych, ciągników rolniczych, pras rolujących, przyczep, ładowarek teleskopowych, ale też i wielu innych maszyn rolniczych. Nie bez przyczyny jest największym producentem maszyn żniwnych w Europie. CLAAS to niemiecka precyzja i niezawodny charakter. Przyjaciel każdego rolnika i gwarancja pomyślnych zbiorów. 

Pułapki żniw

W Polsce żniwa dzielą się na dwa okresy – żniwa małe oraz żniwa duże, które przypadają na okres wakacyjny. Od czerwca do sierpnia. Pomimo tego regulaminowego okresu żniw, maszyny częstokroć pracują jeszcze dłużej, chociażby przy późniejszych zbiorach kukurydzy. Niemniej okres ten dla każdego rolnika jest bardzo pracowity i długi, a maszyny w tym czasie pracują równie ciężko. Stąd wzmożone ryzyko wystąpienia uszkodzeń, które wpływają na jakość zbiorów oraz przedłużający się czas pracy. Nawet najlepsze maszyny mogą natrafić w trakcie swoich zadań na przeszkody pod postacią kamieni, które momentalnie potrafią uszkodzić kosę, bagnety, lub głowice. Niesprawna maszyna to strata pieniędzy i czasu. 

Najlepszym rozwiązaniem jest wcześniejszy zakup części do CLAASa, który pozwoli nam uniknąć niespodzianek podczas pracy i zagwarantuje szybkie oraz sprawne zbiory, bez zbędnych nerwów i łez. 

Sprawna maszyna kluczem do sukcesu

Zainwestuj w swoją maszynę, w końcu to od niej zależą tegoroczne żniwa. Nie daj się zaskoczyć pułapkom losu.

Postaw na najlepszych.

Postaw na części do CLAASa!